Dikkat - JavaScript kapalı, Tarayıcınızın JavaScript ayarlarını kontrol edin. Tarayıcı ayarlarından JavaScript durumunu aktifleştirmeniz gerekli

Hakkımızda

pordax.com

E-ticaret sektöründe 10 milyondan fazla ürün listeleme hedefi ile mümkün olduğunca her sektörü içinde barıdırabilecek bir pazaryeri platformu olarak hizmet vermek için kurulduk.

pordax yaklaşık 15 yıllık online internet eticaret deneyiminin müşteriler ve mağaza sahiplerine aktarıldığı bir portal olarak çalışarak hem Türkiye ekonomisine hem de çok yakında aynı platformda yer alacak E-İhracat modülü ile uluslararası çalışmalarına da başlayacaktır. 

pordax elektronikten tekstile, mutfak gereçlerinden Türkiye’nin nadide el sanatlarına kadar farklı ihtiyaç ve zevklere hitap eden milyonlarca ürün, alışveriş yaptıkça kazandıran yapısı ile üyelerine yeni bir alışveriş deneyimi sunuyor. pordax müşteriler tarafında güven ve kolaylık, mağazalar tarafında ise işbirliği ve E-ticareti geliştirme odaklı bir yaklaşım izlemektedir.

Özellikle kendi siteleri olmayan küçük işletmeler, kendi üretimlerini yapan tarım ve hayvancılık ile uğraşanlar, kendi ürünlerini tanıtmak ve pazarlamak isteyen her türlü işletme de bu yapı üzerinde ürünlerini tanıtabilecek ve isterse satışını gerçekleştirebilecektir.

Ayrıca dünya’da yalnız pordax.com da mevcut olan benzersiz kişisel mağaza tema ve görsel yönetimi, ürün ve kategori yönetimi, satış ve kampanya yönetimi sayesinde dinamik ve tüm isteklere cevap veren bir platform olarak hizmete girmiştir

pordax.com